Pro zákazníky z Hustopeč a okolí, nabízíme služby v oblasti propagace a marketingu na internetu.

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK – TVORBA E-SHOPU – SEO – MARKETING

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK HUSTOPEČE

Tvorba webových stránek pro Hustopeče a okolí. Tvorba webových stránek a eshopu pro město Hustopeče a široké okolí je vždy na míru a dle požadavků zákazníka. Webové stránky tvoříme převážně na redakčním systému v češtině, aby si je zákazník mohl snadno upravovat.

TVORBA E-SHOPU HUSTOPEČE

Nabízíme efektivní tvorbu E-shopů pro malé a středně velké firmy. Prodávejte cokoliv, kdekoliv, zasílejte zboží kam budete chtít. Rozšířené možnosti plateb a vše pod kontrolou a v češtině.

Tvorba webových stránek – E-shopy – SEO – PPC kampaně – Google nástroje

Zvyšujeme návštěvnost vašich stávajících projektů

Co je vůbec responzivní design webu či e-shopu?

Responzivní design znamená přívětivé zobrazení vašich webových stránek na mobilních telefonech či tabletech. Cílem responzivního zpracování je totiž to, aby bylo pro uživatele co možná nejpřehlednější a nemělo vysoké nároky na načtení projektu.

Respozivní zobrazení webu je v dnešní době samozřejmostí. Chytré mobilní telefony či tablety využívá stále více lidí k hledání na internetu. Některé weby zákazníci navštěvují z více jak ze 70% pomocí mobilních telefonů ať už na cestách, doma či v práci.

Největší plusy proč mít webové stránky s reponzivním designem

 • Snadná obsluha a orientace pro zákazníky s mobilem či tabletem
 • Rychlejší načítání s mobilem či tabletem
 • Google tyto stránky předřazuje vy vyhledávači

Proč mít vlaství webové stránky v redakčním systému WordPress?

Mnoho tvůrců webových stránek kóduje stránky vlastním způsobem, nebo využívá svůj redakční systém, kde jste následně nuceni s každou úpravou webu, či změny cen, textů i s doplněním obrázků kontaktovat právě tohoto tvůrce webu.

S redakčním systémem WordPress, který je kompletně v češtině, si tyto úpravy můžete na svých webových stránkách upravovat sami, jednodušše a zcela Zdarma!

Největší plusy proč mít webové stránky s Redakčním systémem WordpPress

 • Redakční systém je zcela ZDARMA
 • Snadno si upravujete vlastní web
 • Nemusíte znát programovací jazyk
 • K redakční systém nabízí zdarma velmi mnoho pluginů pro správu webu, seo, online prodej, statistiky, galerie, propojení se sociálními sítěmi, zabezpečení…
 • Tento redakční systém je celosvětově nejrozšířenější

SEO, aneb optimalizace pro vyhledávače nebo též optimalizace nalezitelnosti…

SEO pro nás znamená vytváření a úprava webových stránek tak, aby byly vhodné pro automatické zpracování ve vyhledávačích. Dobře zpracované SEO v dnešní době považujeme za nedílnou součást internetového projektu. Dobře provedená optimalizace Vám do budoucna ušetří mnoho peněz.

SEO a my?

Nejprve je třeba zmapovat obor vašeho podnikání či zaměření, včetně vaší konkurece na trhu.

Je třeba se vcítit do potenciálního zákazníka a přizpůsobit se požadavkům ve vyhledávání.

Používáme moderní trendy, mapování trhu a hlavně máme zkušenosti

 

“Bez kvalitního vyhledávání jsou Vaše stránky pouze vizitkou” – Roman Ludin WebDevelopment

Jaký je cíl, aneb statistika WEBU?

Mnozí zákazníci si myslí, že cílem úspěšných webových stránek je kontaktování či objednávka služeb či zboží. Ano, primárně je tomu sice tak, ale webové prezentace a e-shopy, které tvoříme mají i další cíle:

Firemní identita – zákazník, ikdyž nevyužije služeb webu, pamatuje si ho

Propojení se sociálními sítěmi – sdílení mezi uživateli

Sdělení – webové prezentace musí zákazníkovi něco sdělit, informace, které si z Vašeho webu “odnese” s sebou

Statistika – díky statistice víte, na jaké produkty či služby se zákazník orientoval, odkud přišel (seznam či google…) z jakého zařízení (PC, mobil, tablet). Zpětná vazba pomocí statistik tvoří nedílnou součást webové prezentace – Kompletní analýza dle google AdWords

Děláme Vaše internetové kampaně jinak než ostatní!

Zajímá nás zpětná Vazba jak se konktrétní kampaň promítla ve vašem reálném zisku. Mnozí tvůrci kampaní (troufáme si říci, že většina) vám sice reklamní kampaně na Googlu či Seznamu “spustí”, ale to je vše. Naše zákazníky především zajímá, nejen kolik potencionálních zákazníků mu kampaň přinesla, ale hlavně to, jestli je konktrétní kampaň výdělěčná a v jakém poměru investice – obrat – čistý zisk!  – proto tvoříme statistiky z kampaní, které vedou k minimalizaci nákladů a zvýšení efektivity.

Nejdůležitější na PPC kampaních je zpětná vazba. Známe spousty firem, co platí různou reklamu na internetu: kampaně – seznam, google, facebook apod…, různé zápisy do katalogů, firemních rejstřících. Většinou, pokud už klient platí tyto různorodé “reklamní” kampaně tak se bojí přestat platit, některou znich, protože se obává poklesu zákazníků. My vám zmapujeme stávající propagaci a doporučíme efektivní řešení.

Tyto dva vyhledávače mají na českém internetu dominanci cca 97% všech hledání.

Z tohoto čísla má Google přibližně 72% což každý rok stoupá.

Google také nabízí pro majitelé webů – webmastery, velmi užitečné nástroje, které zvyšují podíl ve vyhledávači, nebo získávají podrobné statistiky. Takové nastavení google nástrojů či aplikací vyžaduje znalost v této oblasti. Našim zákazníkům nabízíme jak tvorbu kampaní, tak analytické nástroje, co dnešní vyhledávače nabízí.

Nedílnou součástí je správné a úplné nastavení Vaší firmy a vaší prezentace právě na Google a Seznam.

Google WebmasterTools, Google mapy, Google Firmy, Google +, GoogleAnalytics a GoogleAdWords jsou základní nástoje, se kterými Vám pomůžeme.

 • JE VAŠE KAMPAŇ NASTAVENA EKONOMICKY A CÍLENĚ?
 • NECHÁVÁTE PPC KAMPANĚ SPRAVOVAT FIRMOU KTERÉ DŮVĚŘUJETE?
 • MÁTE PRAVIDELNÉ REPORTY O VÝKONNOSTI KAMPANĚ?
 • CÍLÍ VAŠE KAMPAŇ SPRÁVNĚ NA VAŠE ZÁKAZNÍKY?

Pokud ANO, tak naše služby nepotřebujete.

Více informací

 

PROČ PRÁVĚ MY?

V dnešní době je spousta firem, kteří Vám vytvoří webové stránky či e-shop. Jsou to sdudenti, kteří si chtějí přivydělat, různé firmy, kteří lákají na nejlevnější ceny apod. Je třeba si uvědomit, co od Vaší prezentace na internetu očekáváte. My se konkurece nebojíme, naopak jí vítáme. Víme totiž, kdo jsou naši zákazníci.

Naši zákaznící jsou podnikatelé či firmy, kteří chtějí být vidět

Možná hledáte:

Webové Stránky Hustopeče, Tvorba Webu Hustopeče, Levné Webové stránky Hustopeče, Tvorba WWW stránek Hustopeče, Tvorba E-shopu Hustopeče a okolí, Nejlevnější E-shop Hustopeče, Tvorba internetových stránek Hustopeče, Internetové stránky Hustopeče